список авиабилетов по всему миру

Тесты по географии


Откройте для себя новые страны и города для путешествий!

Данные тесты - это именно то что необходимо для проверки знаний географии. На сайте fly.kiev.ua представлены тесты разного уровня сложности. Каждый сам может выбрать интересный ему тест по географии стран и городов Европы, Африки, Америки и т.д. Узнайте в каких столицах каких стран вы еще небыли (это наиболее популярный тест по географии на нашем сайте) и подберите себе авиабилеты на нашем сайте.

Города Европы
авиабилеты

Страны Европы
авиакомпания

Страны Азии
авиаперелеты

Города России
авиакасса

Страны Африки
купить авиабилеты аэрофлот

Города Африки
купить авиабилеты аэросвит

Страны Ю. Америки
авиабилеты онлайн

Города Ю. Америки
дешевые авиабилеты онлайн

ШТАТЫ США
авиабилеты США купить

Города США
авиарейсы онлайн

Города мира !TOP!
авиабилеты расписание

Тести - це саме те, що потрібно для перевірки знань. На сайті Fly.kiev.ua представлені тести з географії. Кожен може вибрати цілком конкретне випробування, з'ясувати, наскільки добре йому відомі країни світу, їх столиці, національні прапори і герби. Всі тести однаково корисні і успішно допомагають в освіті, проте, звичайно, є і фаворит: зараз Найбільш популярною самопроверкой є тест на знання столиць країн.

Всі тести мають рівні складності, щоб можна було підібрати для себе найзручніший і цікавий варіант, дотримати особистий баланс між правильними і неправильним відповідями. Новачкові краще всього стартового з найпростішого випробування, а в міру поліпшення своїх навичок - збільшувати і складність. Якщо ви хочете позмагатися з друзями або з усім світом, то можете Зверніть увагу на таблицю рекордів. Чим більше часу пройде, тим більше людей перевірять себе на сайті Fly.kiev.ua, і тим почесніше буде потрапити в список кращих знавців. Поки що зробити це досить легко, але Час не стоїть на місці. Рахунок загальної кількості людей, які вже протестувала себе (а багато хто й далі продовжують заходить на сайт), відкрито і в режимі реального часу ведеться прямо на цій сторінці - під заголовком. Всі тести на сайті Fly.kiev.ua призначені для самоперевірки. Тут ніхто не стоїть над душею і не вимагає вирішувати складні завдання в стислі терміни. Ваш інтерес - основний стимул, і тому зовсім неважливо, як і яким чином ви будете відповідати. Головне, що ви в будь-якому випадку краще дізнаєтеся географію країн світу, а значить, підвищити свою ерудиція і освіченість. Всі тести на сайті Fly.kiev.ua опубліковані онлайн. Для самоперевірки вас не змусять щось завантажувати та встановлювати, благо до цього люблять додавати різне рекламне сміття, якиє тільки дратує. Всі тести на сайті Fly.kiev.ua абсолютно безкоштовні і без всяких жахливих "надішліть смс, щоб дізнатися результат". Ніякої плати тут немає ні до, ні після тестування, для всіх і до всього надано повний і безкоштовний доступ.